Navštívte našu novú predajňu v Bratislave

O NÁS

partyfiesta shop sk 1

1994 Vznik  PF: otvorenie prvého obchodu v Barcelone!

1997 PF sa rozširuje do Európy. Otvára svoju  predajňu v Lisabone (Portugalsko).

2002 značka sa stáva uznávanou, PF rastie a je obľúbená , čoho dôkazom je aj počet obchodov  po celom Španielsku.

2008 PF prechádza cez Atlantik a otvára svoju predajňu v Panama City. Nový sklad vo Fogars de la Selva (Barcelona, Španielsko).

2009 Francúzsky trh sa zamiluje do našej obchodnej filozofie, žoviálnosti a profesionality.

2010 Začiatok nášho on-line obchodu
2011 PartyFiesta otvorila obchod v Londýne, v novom nákuponom centre  Westfield,  Stratford. Santo Domingo (Dominikánska republika), Lorraine a La Rochelle (Francúzsko).
1. 6.
2012 otvorenie predajne v OC Cubicon Bratislava.

Púšťame “Fiestu” po celom svete!
V súčasnej dobe máme 51 obchodov v Španielsku, vo Francúzsku 11, 4 v Portugalsku, 2 v Paname, 1 v Santo Domingu a 1 vo Veľkej Británii a 1 obchod na Slovensku v Bratislave.

POSLANIE A CIELE

PF prináša párty pre všetkých, pretože ponúka najlepšiu kvalitu za najlepšiu cenu. Pomáha maximalizovať zábavu na všetkých druhoch osláv.
Rast a otvorenie naších vlastných maloobchodných predajní, ale aj licenčné obchody v každom meste, šírenie našej obchodnej značky a párty ducha.

partyfiesta shop sk 2


Firma: Party Fiesta S.A.
CEO: Lolo Hernández
Centrála: Hospitalet de Llobregat (Barcelona)
Rok založenia: 1994
NIFRA: 2011/2289/09/08/3F
PF je v 7 krajinách (Španielsko, Portugalsko, Andorra, Panama,
Francúzsko, Veľká Británia a Dominikánska republika), viac než 70 obchodov (z toho 49 licenčných).


Party Fiesta tím sa skladá z mladých, ale veľmi kvalifikovaných ľudí, ktorí sa snažia neustále zlepšovať na všetkých úrovniach.
PARTY Fiesta je veľmi špecializovaná firma, založená na inováciách, zábave a zisku.
Ponúkame viac ako 10.000 položiek od najlepších medzinárodných dodávateľov, pre rôznych zákazníkov.

partyfiesta shop sk 3


Ponúkame maškarné kostýmy pre deti aj dospelých, k nim patria aj parochne, Ďalej ponúkame balóny rôznych veľkostí, farieb, latexové aj z PVC, z ktorých Vám vytvoríme balónovú dekoráciu na Vaše oslavy, pre stolovanie obrusy, taniere, obrúsky, príbory, poháre, všetko si môžete vybrať vo vašej obľúbenej farbe, alebo pre deti máme s rôznymi rozprávkovými motívmi: Spiderman, Cars, Spongebob, Hello Kitty, Micky a Minnie a mnoho ďalších. Ponúkame tiež produkty na dekoráciu miestnosti ako girlandy, transparenty, vystreľovacie konfety, lampióny, sviečky, stuhy atď. Náš sortiment zahŕňa aj papierníctvo, blahoželania, baliace papiere a taštičky, bublifuky, vtipné darčeky na “prvý apríl”, lampióny šťastia, cukríky a lízanky pre deti. Rôzne druhy výrobkov pre Vaše oslavy a sviatky: Halloween, Vianoce, Silvester, Karneval, Valentín, Veľká noc, krstiny a spoločenské akcie, svadby, promócie, …


Sme hrdí na Party Fiestu, pretože slúži celému radu zákazníkov: deti, matky, otcovia, mládež, starí rodičia, skupiny, všetkým tým, ktorí chcú byť šťastní a robiť ostatným radosť.